KONST / Litografier / Färglitografi 13272548
nr 1327 2548
Bengt Ribbentoft
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 95/360, "afton söder". Motivet: 68x54 cm
Bengt Ribbentoft, svensk målare född i Stockholm 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:26:17
100 kr
200 kr
Bengt Ribbentoft
Läs mer om Bengt Ribbentoft